Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender VPN zabezpiecza Twoją aktywność online, dzięki czemu jesteś chroniony za każdym razem, gdy łączysz się z niezabezpieczonymi sieciami bezprzewodowymi na lotniskach, w centrach handlowych, kawiarniach lub hotelach.

W ten sposób możesz uniknąć niefortunnych sytuacji, takich jak kradzież danych osobowych lub próby udostępnienia adresu IP urządzenia hakerom. Również możesz uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami, niezależnie od kraju, w którym stosuje się cenzurę internetową.

Dzięki Bitdefender VPN korzystasz z dziennego limitu ruchu wynoszącego 200 MB na urządzenie (dzienny limit ruchu wynoszący 500 MB jest uwzględniony tylko w subskrypcjach Bitdefender Small Office Security). Aktualizując do Bitdefender Premium VPN, otrzymujesz nieograniczony ruch sieciowy VPN.

Jak aktywować subskrypcję

Aby aktywować subskrypcję VPN Premium, otwórz wiadomość z naszego sklepu i skopiuj 10-cyfrowy kod aktywacyjny (na poniższym obrazku przykładowy kod to A5F7FKEMRZ).

Następnie zaloguj się na swoje konto Bitdefender Central pod adresem:

https://central.bitdefender.com

(jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany), przejdź do zakładki Moje subskrypcje i kliknij niebieski napis +Aktywuj kodem u góry strony.

Wklej kod w nowo otwartym oknie, kliknij AKTYWUJ i gotowe! Subskrypcja Premium VPN została dodana do Twojego konta Central.

Gratulujemy zakupu!

Dane kontaktowe:

Sklep internetowy

sklep@bitdefender.pl

Pomoc techniczna

pomoc@bitdefender.pl

Marketing

promocje@marken.com.pl

Centrala

kontakt@marken.com.pl

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy