Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ - Produkty dla domuPoradniki Bitdefender

Jak aktywować subskrypcję VPN Premium

Awatar

Krzysztof B.

2 kwietnia 2021

Bitdefender VPN zabezpiecza Twoją aktywność online, dzięki czemu jesteś chroniony za każdym razem, gdy łączysz się z niezabezpieczonymi sieciami bezprzewodowymi na lotniskach, w centrach handlowych, kawiarniach lub hotelach.

W ten sposób możesz uniknąć niefortunnych sytuacji, takich jak kradzież danych osobowych lub próby udostępnienia adresu IP urządzenia hakerom. Również możesz uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami, niezależnie od kraju, w którym stosuje się cenzurę internetową.

Dzięki Bitdefender VPN korzystasz z dziennego limitu ruchu wynoszącego 200 MB na urządzenie (dzienny limit ruchu wynoszący 500 MB jest uwzględniony tylko w subskrypcjach Bitdefender Small Office Security). Aktualizując do Bitdefender Premium VPN, otrzymujesz nieograniczony ruch sieciowy VPN.

Jak aktywować subskrypcję

Aby aktywować subskrypcję VPN Premium, otwórz wiadomość z naszego sklepu i skopiuj 10-cyfrowy kod aktywacyjny (na poniższym obrazku przykładowy kod to A5F7FKEMRZ).

Następnie zaloguj się na swoje konto Bitdefender Central pod adresem:

https://central.bitdefender.com

(jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany), przejdź do zakładki Moje subskrypcje i kliknij niebieski napis +Aktywuj kodem u góry strony.

Wklej kod w nowo otwartym oknie, kliknij AKTYWUJ i gotowe! Subskrypcja Premium VPN została dodana do Twojego konta Central.

Gratulujemy zakupu!


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy