Dom i mała firma:
– Family Pack
– Total Security
– Internet Security
pomoc@bitdefender.pl

Jak odinstalować nowego Bitdefender Antivirus for Mac

Aby usunąć Bitdefender Antivirus for Mac, proszę postępować według następujących kroków:

1. Zminimalizuj każde otwarte okna i kliknij na pustej przestrzeni na pulpicie.

2. Wybierz Idź z paska menu, a następnie wybierz Narzędzia lub naciśnij Shift+Command+U.B Możesz też otworzyć Findera i przejść do aplikacji, następnie Narzędzia i uruchom BitdefenderUninstaller.

Alternatywnie, kliknij na Idź w pasku menu i wybierz Komputer. Przejdź do Macintosh HD > Biblioteka> Bitdefender > Central > Agent, a następnie uruchom BitdefenderUninstaller.

3. W nowym oknie, które wyskoczy, kliknij Uninstall.

4. Potwierdź proces poprzez wprowadzenie hasła administratora. Rozpocznie się deinstalacja.

5. Kiedy proces się zakończy kliknij na Zamknij. Otworzy się strona internetowa prosząca o wypełnienie ankiety. Twoja informacja zwrotna byłaby doceniona. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, po prostu zamknij stronę.

6. Wejdź do Macintosh HD > Libary, a następnie przemieść folder Bitdefender do Kosza. Zostaniesz ponownie poproszony o hasło administratora.

7. Jeśli ikona Bitdefendera wciąż znajduje się w Docku, kliknij na nią prawym klawiszem, wybierz Opcje > Usuń z Dock.

Ważne: Logi skanowania, oraz Kwarantanna zostanie zachowana w Macintosh HD > Biblioteka > Wsparcie Aplikacji > Antivirus for Mac. Jeśli masz ważne pliki, które trafiły do kwarantanny, konieczne jest ponowne zainstalowanie Bitdefendera, aby je odzyskać. W innym wypadku możesz przenieść folder Antivirus for Mac do Kosza.

Ważne: Deinstalator usunie również Bitdefender Virus Scanner Plus lub Bitdefender Virus Scanner jeśli jest zainstalowany razem z Antivirus for Mac.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/how-to-uninstall-the-new-bitdefender-antivirus-for-mac-1687.html

Dodać link do Jak zainstalować nowy bitdefender antivirus for mac​