Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ - Produkty dla domu

Jak pobrać i zainstalować Nvidia GeForce Experience

Awatar

Krzysztof B.

24 października 2023

W tym artykule dowiesz się w jaki sposób pobrać i zainstalować panel sterowania Nvidia GeForce Experience wraz ze sterownikami do karty graficznej i Nvidia Control Center.

Skąd pobrać sterowniki, Nvidia Control Center oraz Nvidia GeForce Experience

Prawdopodobnie Nvidia dołączyła wszystkie niezbędne do działania elementy na zewnętrznym nośniku CD. Zdecydowanie jest ono w dniu zakupu nieaktualne. Pamiętaj, że tego typu programy należy aktualizować na bieżąco. Najnowsze wersje oprogramowania znajdziesz zawsze bezpośrednio na stronie producenta.

Uwaga!

System Windows prawdopodobnie automatycznie wykryje nowy sprzęt oraz sam zainstaluje niezbędne do działania sterowniki. Mimo to wykonaj poniższe kroki, aby Twój sprzęt zawsze działał prawidłowo i był w najlepszej kondycji.

Aby pobrać oprogramowanie Nvidia wejdź w ten link.

Wypełnij tabelę informacjami na temat Twojej karty graficznej. Wybierz jaka to rodzina produktów i konkretny model. Kliknij przycisk Szukaj. Pamiętaj, aby rozróżnić modele laptopowe od desktopowych.

wyszukiwanie sterownika nvidia

Następnie wybierz najnowszą dostępną wersję sterowników i pobierz ją klikając przycisk Ściągnij. Najnowsza stabilna wersja oznaczona jest jako WHQL.

pobranie sterowników nvidia

Na koniec zapoznaj się z umową licencyjną i potwierdź ją jeśli się zgadzasz. Pobierz plik na dysk komputera.

nvidia eula

Jak zainstalować Nvidia GeForce Experience

Uruchom plik pobrany ze strony Nvidia, aby zainstalować najnowszą wersję sterowników Nvidia Control Center oraz Nvidia GeForce Experience.

Nastąpi wypakowanie plików tymczasowych niezbędnych do przeprowadzenia instalacji. Następnie otworzy się okno instalatora. Zaznacz górną pozycję Sterownik graficzny NVIDIA i GeForce Experience oraz ponownie zgódź się na politykę prywatności oraz umowę licencyjną.

instalator nvidia

W kolejnym etapie zaznacz Instalację ekspresową, aby zainstalować wszystkie domyślne elementy.

Jak aktualizować oprogramowanie Nvidia GeForce Experinece

Po instalacji Nvidia GeForce Experinece będzie widoczna w pasku systemu Windows obok zegara. Aby je zaktualizować kliknij w nią prawym klawiszem myszy i otwórz ten program.

ikona nvidia w pasku windows

Utwórz nowe lub zaloguj się na swoje konto wykorzystując jedną z dostępnych metod uwierzytelnienia.

nvidia logowanie

Po uruchomieniu aplikacji przejdź u góry do zakładki Sterownik gdzie zobaczysz aktualnie zainstalowaną wersję oprogramowania.

nvidia aktualizacja sterowników

Aby sprawdzić czy Nvidia wydała aktualizację kliknij napis po prawej stronie SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ AKTUALIZACJI. Jeśli pojawi się nowsza wersja pobierz ją i zainstaluj na swoim komputerze.


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy