Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ważne:

Ten artykuł stosuje się do Endpoint Security, Bitdefender Endpoint Security Tools (dla Windows i Linux), oraz Endpoint Sedurity dla MAC.

Błąd -3 występuje, gdy Bitdefender Endpoint Security nie może pobrać aktualizacji przez internet.

Możliwe przyczyny

Błąd występuje zazwyczaj, gdy punkt końcowy nie może pobrać aktualizacji z upgrade.bitdefender.com z powodu ograniczeń internetowych w sieci tj. Firewall, filtrowanie treści, serwery proxy itp.

Rozwiązanie

Sprawdź dzienniki rozwiązań zabezpieczeń bramy w celu znalezienia zablokowanego ruchu na stronie upgrade.bitdefender.com lub update.cloud.2d585.cdn.bitdefender.net

Ważne:

Aby przyspieszyć rozwiązywanie problemów, podaj również logi narzędzi pomocy technicznej (link do Wygeneruj, oraz prześlij dziennik narzędzi obsługi systemu Windows BEST) ze stacji roboczej, której to dotyczy, oraz skojarzony z nimi relay / urządzenie. Przeczytaj także ten KB (link do Rozwiązywanie problemów z GravityZone LogCollector), aby dowiedzieć się, jak korzystać z GravityZone LogCollector do rozwiązywania problemów.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/troubleshooting-bitdefender-endpoint-security-error-message-3-during-an-update-2008.html

Dane kontaktowe:

Sklep internetowy

sklep@bitdefender.pl

Pomoc techniczna

pomoc@bitdefender.pl

Marketing

promocje@marken.com.pl

Centrala

kontakt@marken.com.pl

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy