Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ - Produkty dla domu

Jak sprawdzić czy moje dane osobowe wyciekły

Awatar

Krzysztof B.

1 grudnia 2023

W tym artykule dowiesz się jak sprawdzić doszło do naruszenia danych w serwisach Internetowych, do których logujesz się za pomocą swojego adresu email.

Aplikacja Bitdefender for Mobile

Produkt Bitdefender Mobile Security for Android posiada moduł o nazwie Prywatność konta. Po wpisaniu w aplikacji swojego adresu email, możesz sprawdzić czy doszło do wycieku danych kont użytkowników serwisów Internetowych, w których został ten adres użyty. Właściciele tych stron mają obowiązek poinformować o tego rodzaju naruszeniu danych. Jeśli doszło do wycieku jak najszybciej zmień hasło do konta!

prywatność konta w bitdefender for mobile

Jak sprawdzić wyciek danych kont na komputerze

Jeśli nie masz akurat dostępu do telefonu z aplikacją Bitdefendera możesz użyć zagranicznego serwisu “have i been pwned?”, który udostępnia ogólne informacje o wyciekach danych. Jego adres znajduje się pod tym linkiem. Po wpisaniu swojego adresu email zobaczysz strony, które udostępniły publicznie informacje o naruszeniach kont swoich użytkowników. Koniecznie pozmieniaj hasła do tych serwisów.


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy