Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ - Produkty dla domu

Jak usunąć Kaspersky Internet Security?

Mateusz

28 listopada 2018

W przypadku jeśli oprogramowanie firmy Kaspersky zostało zabezpieczone hasłem, należy postępować według instrukcji ze strony Kaspersky. Pozwoli to łatwo usunąć program Kaspersky, nawet jeśli hasło zostało utracone.

Jeżeli problem dalej występuje, skontaktuj się z pomocą techniczną Kaspersky Lab, wysyłając zgłoszenie poprzez portal My Kaspersky. Szczegółowy opis sposobu obsługi konta w tym serwisie jest dostępny na stronie FAQ: Moje konto..

Jak usunąć Kaspersky Internet Security w systemie operacyjnym Windows 10 ?

Należy otworzyć ścieżkę Panel sterowania\Programy\Programy i funkcje i odnaleźć na liście  Kaspersky Total Security i nacisnąć prawym przyciskiem myszy.

Po wybraniu opcji  Odinstaluj pojawi  się okno dialogowe produktu Kaspersky z prośbą o potwierdzenie odinstalowania programu, należy wybrać Akceptuję: 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Następnie pojawi się kreator instalacji firmy Kaspersky, który pomoże ci odinstalować Kaspersky Internet Security z twojego komputera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po kliknięciu Dalej pojawi się okno Zapisywanie Obiektów, w którym wybieramy, czy chcemy pozostawić obiekty  oprogramowania  Kaspersky Internet Security na komputerze. Jeżeli nie, to należy odznaczyć wybrane elementy.

W kolejnym kroku, po kliknięciu dalej, wyświetli się ekran Gotowy do  dezinstalacji i po wybraniu opcji Usuń,  Kreator usunie Kaspersky Internet Security z komputera.

Na koniec  Kreator instalacji Kaspersky Internet Security poprosi o restart komputera:

Po ponownym  włączeniu komputera, jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, Kaspersky Total Security powinien zniknąć z systemu. 

Jeżeli  w trakcie deinstalacji pojawiły się problemy, należy skontaktować się z pomocą techniczna  Kasperskiego – Kaspersky Lab.

 
 

AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy