Dom i mała firma:
– Family Pack
– Total Security
– Internet Security
pomoc@bitdefender.pl

Jak usunąć Kaspersky Total Security?

 

Instrukcja odinstalowania oprogramowania Kaspersky Total Security

Jeżeli oprogramowanie  firmy Kaspersky zostało  zabezpieczone hasłem, należy postępować według instrukcji ze strony Kaspersky. Pozwoli to łatwo usunąć  program Kaspersky, nawet jeśli hasło zostało utracone.

Jeżeli problem dalej występuje, skontaktuj się z pomocą techniczną Kaspersky Lab, wysyłając zgłoszenie poprzez portal My Kaspersky. Szczegółowy opis sposobu obsługi konta w tym serwisie jest dostępny na stronie FAQ: Moje konto..

Jak usunąć Kaspersky Total Security w systemie  Windows 10?

Należy otworzyć ścieżkę Panel sterowania\Programy\Programy i funkcje i odnaleźć na liście  Kaspersky Total Security i nacisnąć prawym przyciskiem myszy.

Po wybraniu opcji  Odinstaluj pojawi  się okno dialogowe produktu Kaspersky.  Należy wybrać Dalej i przejść kreator deinstalacji, który na koniec poprosi o restart komputera aby zatrzymać działające usługi Kaspersky Total Security

 

Po ponownym  włączeniu komputera, jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, Kaspersky Total Security powinien zniknąć z systemu. 

Jeżeli  w trakcie deinstalacji wyniknęły problemy, należy skontaktować się z pomocą techniczną. Kasperskiego – Kaspersky Lab.