Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ - Produkty dla domuPoradniki Bitdefender

Jak wyłączyć powiadomienia Bitdefender VPN

Awatar

Krzysztof B.

11 sierpnia 2021

Aby wyłączyć powiadomienia dotyczące Bitdefender VPN, otwórz aplikację VPN np. z głównego okna aplikacji antywirusowej Bitdefender (Okno aplikacji > Prywatność > VPN > Otwórz VPN) :

Po uruchomieniu aplikacji Bitdefender VPN kliknij koło zębate po lewej stronie, aby przejść do Ustawień. W Ustawieniach odszukaj po prawej stronie zakładkę Powiadomienia.

W poniższym oknie możesz zdecydować, jaki dokładnie rodzaj powiadomień dotyczących Bitdefender VPN powinien wyświetlać się na Twoim ekranie komputera.

Następnym krokiem jest wyłączenie powiadomień dotyczących sugerowanych przez producenta ustawień aplikacji.

Aby wyłączyć te powiadomienia, w głównym oknie aplikacji antywirusowej Bitdefender przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie odhacz pozycję Powiadomienia o rekomendacjach.

Uwaga! W tym oknie możesz również wyłączyć Oferty specjalne, aby nie otrzymywać ofert handlowych od Bitdefendera.

Aby nie otrzymywać powiadomień dotyczących niezabezpieczonej sieci Wi-Fi, zalecamy ustawienie szyfrowania sieci na WPA2-PSK, a także ustawienie bardziej skomplikowanego hasła dostępowego, aby było trudniejsze do złamania. Najlepiej, aby ustawione hasło zawierało co najmniej 8-12 znaków, wielkie litery, małe litery, cyfry i znaki specjalne.

Alternatywnie, na własną odpowiedzialność, możesz wyłączyć sprawdzanie bezpieczeństwa sieci Wi-Fi w module Luki. Zalecamy nie wyłączać tego modułu!

Aby to zrobić otwórz okno aplikacji antywirusowej Bitdefender. Przejdź do zakładki Ochrona > Luki > Otwórz > Ustawienia i odhacz moduł Doradca Ochrony Wi-Fi, aby go wyłączyć. Twoja sieć Wi-Fi nie będzie już sprawdzana pod kątem bezpieczeństwa.


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy