FAQ – Produkty dla firmy (biznesowe) :
- Jak skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla konsoli GravityZone w chmurze przy pomocy aplikacji Google Authenticator
- Jak usunąć przestarzałe punkty końcowe w konsoli GravityZone (konsola w chmurze)
- Jak cicho odinstalować chronionego hasłem agenta Endpoint Security dla MacOS
- Najczęściej zadawane pytania dotyczące migracji do Bitdefender Endpoint Security Tools w wersji 7
- Wsparcie Bitdefender Endpoint Security Tools dla urządzeń z procesorem Apple M1
- Jak zaktualizować TLS do wersji 1.2 oraz dlaczego jest to istotne dla funkcjonalności Bitdefender Endpoint Security Tools?
- Jak ręcznie zaktualizować Bitdefender Endpoint Security Tools (BEST)
- Telnet – Jak sprawdzić połączenie z serwerem licencyjnym
- Wsparcie Bitdefender dla przestarzałych rozszerzeń jądra w macOS
- Lista zmian dla aktualizacji z Marca 2020 – GravityZone (wersja Cloud)
W tym artykule dowiesz się jak rozwiązać problemy z komunikacją punktu końcowego, gdy używany jest Transport Layer Security (TLS 1.2).
Aplikacje, oraz usługi, które są napisane za pomocą WinHTTP dla połączeń Secure Sockets Layer (SSL), które używają flagi WINHTTP_OPTION_SECURE_PROTOCOLS, nie mogą używać protokołów TLS 1.1 lub TLS 1.2. Jest tak, ponieważ definicja tej flagi nie zawiera tych aplikacji, oraz usług.
Możesz rozwiązać ten problem poprzez aktualizację, która doda obsługę wpisu rejestru DefaultSecureProtocols, który pozwala administratorowi określić, który protokół SSL jest akceptowalny, w czasie gdy flaga WINHTTP_OPTION_SECURE_PROTOCOLS jest używana. Po więcej informacji zajrzyj do następującego artykułu bazy wiedzy Microsoftu.
Źródło: https://www.bitdefender.com/support/endpoint-communication-using-tls-1-2-2259.html