Dom i mała firma:
– Family Pack
– Total Security
– Internet Security
pomoc@bitdefender.pl

Ochrona Safego dla Facebook – koniec wsparcia

Występują niefortunne sytuacje, w których musimy porzucić kontynuowanie rozwoju naszych aplikacji z powodu pojawienia się nowych zasad i restrykcji wprowadzonych przez firmy trzecie oraz jej partnerów. Ta sytuacja dotyczy modułu Bitdefender Safego dla Facebooka.

Występują niefortunne sytuacje, w których musimy porzucić kontynuowanie rozwoju naszych aplikacji z powodu pojawienia się nowych zasad i restrykcji wprowadzonych przez firmy trzecie oraz jej partnerów. Ta sytuacja dotyczy modułu Bitdefender Safego dla Facebooka. Według najnowszych regulacji, wprowadzonych od początku kwietnia 2015, zasady Facebooka nie pozwalają aplikacjom na odczytywanie postów i komentarzy z aktualności użytkowników, które pozwalało na skanowanie tych treści pod kątem różnych elektronicznych zagrożeń. W konsekwencji ogłosiliśmy, że produkt Bitdefender Safego dla Facebooka osiągnie kres swojego działania z dniem 1 kwietnia 2015.

 

Nie trzeba się jednak martwić, Bitdefender będzie w dalszym ciągu chronił wasze komputery!

 

Jeżeli używaliście samodzielnej aplikacji Safego, zalecamy zainstalowanie rozszerzenia Traffic Light: https://www.bitdefender.com/solutions/trafficlight.html

 

 Jeżeli posiadasz jeden z produktów linii Bitdefender dla domu (Bitdefender Antivirus, Bitdefender Internet Security, Bitdefender Total Security) to posiadasz moduł Ochrony Przeglądania, który oferuje ochronę przed uruchamianiem linków. Znajduje się tam również ikona statusu (zielona=czysta / czerwona = zainfekowana) widoczna dla każdego linka na Twitterze i Facebooku, pod warunkiem posiadania włączonej opcji Doradcy Wyszukiwania.