Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Ścieżka migracji, oraz aktualizacji z Bitdefender Endpoint Security Tools dla systemu Windows w wersji 6.2.x

Awatar

Krzysztof B.

29 maja 2019

Po wydaniu Bitdefender Endpoint Security Tools w wersji 6.2.36.1014, Bitdefender Endpoint Security Tools jest teraz dostępny w dwóch wersjach obsługujących różne wersje systemu operacyjnego:

Bitdefender Endpoint Security Tools dla Windows 6 – BEST 6.6.x, obsługuje Windows 7 / Windows Server 2008 R2 i nowsze, w tym wszystkie istniejące funkcje, oraz technologie GravityZone. Ta wersja nie jest już instalowana w starszych wersjach systemu operacyjnego.

Bitdefender Endpoint Security Tools dla Windows 6 – BEST 6.4.x dla Windows Legacy, przeznaczony dla rodzin Windows XP i Windows Vista, w tym odpowiednie wersje osadzone, oraz serwerowe, z ograniczonymi funkcjami i wsparciem. Ta wersja nie jest instalowana w systemie Windows 7 / Windows Server 2008 R2 i nowszych.

Nowe funkcje i poprawki

BEST 6.2.34.994 wprowadził nową wersję Zaawansowanej Kontroli Zagrożeń dla Windows 7 i nowszych, początkowo dostępnych z nowymi instalacjami, oraz istniejącymi instalacjami na Pierścieniu Fast. Wraz z wydaniem Bitdefender Endpoint Security Tools v6.6, wszystkie pozostałe instalacje pulpitu są automatycznie migrowane do najnowszej wersji zaawansowanej kontroli zagrożeń.

BEST 6.4.x dla Windows Legacy zapewnia obsługę bezpiecznej komunikacji TLS 1.2 z serwerami komunikacyjnymi GravityZone, oraz z Relay’ami.

Ulepszony mechanizm wykrywania potencjalnych ataków Process Doppelgänging.

Obejmuje kilka aktualizacji zabezpieczeń.

Problemy z kompilacjami 6.2.x, oraz ścieżką aktualizacji

Wersje Bitdefender Endpoint Security Tools przed 6.6 nie będą już otrzymywać aktualizacji funkcji ani wsparcia dla nadchodzących wersji systemu Windows.

Ze względu na kilka zmian architektonicznych niektóre funkcje produktu – w tym podstawowe funkcje zabezpieczeń – przestaną funkcjonować od 17 września 2018 r. i zdecydowanie zalecamy aktualizację w odpowiednim czasie. Jako czołowy producent w branży, Bitdefender zdecydowanie zaleca, aby klienci zawsze aktualizowali go do najnowszej dostępnej wersji.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/migration-and-upgrade-path-from-bitdefender-endpoint-security-tools-for-windows-version-6-2-x-2238.html


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy