Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Jak zaktualizować urządzenie GravityZone

Awatar

Krzysztof B.

19 września 2019

Zalecane jest posiadanie zawsze aktualnego urządzenia GravityZone, ponieważ każda nowa wersja zawiera ulepszenia lub nowe ważne funkcje.

Aby zobaczyć informacje na temat wersji wdrożenia GarvityZone, oraz dostępnych aktualizacji, przejdź do strony Konfiguracja > Aktualizacja. Możesz tam zobaczyć zainstalowane urządzenia, a także ich zainstalowane role w sekcji Infrastruktura.

Możesz:

– Ręcznie zaktualizować urządzenie GravityZone.
– Włączyć automatyczną aktualizację urządzenia GravityZone.

Ręczna aktualizacja

Szczegóły na temat wersji GravityZone są dostępne w Konfiguracja > Aktualizacja > Role GravityZone. Jeśli konsola wyświetla wiadomość: „Twoja konsola jest nieaktualna”, nadszedł czas na aktualizację.

Przed każdą aktualizacją zalecane jest sprawdzenie Dziennika Zmian dotyczącego nowej wersji. Również sprawdź informacje o wydaniu opublikowane w centrum pomocy Bitdefendera. Aby ręcznie zaktualizować urządzenie GravityZone: 1. Przejdź do Aktualizacja > Role GravityZone. 2. W sekcji Bieżący stan kliknij przycisk Aktualizacja. Proces aktualizacji może zająć chwilę czasu. Gdy się zakończy upewnij się, że pamięć cache przeglądarki została wyczyszczona. Jeśli konsola GravityZone nie wyświetla statusu „Twoja konsola jest nieaktualna”, kliknij przycisk Odśwież w sekcji Infrastruktura, aby zweryfikować, czy nowa wersja GravityZone jest dostępna lub nie. Jeśli nowa wersja jest dostępna, ale Control Center wyświetla wiadomość „Twoja konsola jest nieaktualna” po odświeżeniu, zajrzyj do tego artykułu. Zweryfikuj również, czy urządzenie jest dostępne dla komunikacji z serwerami Bitdefendera pod adresem: download.bitdefender.com

Automatyczna aktualizacja

Domyślnie automatyczna aktualizacja jest wyłączona. Aby zmienić to ustawienie, przejdź do Konfiguracja > Aktualizacja > Role GravityZone, a następnie zaznacz pole wyboru obok Włącz automatyczne aktualizacje produktów GravityZone.

Aby ustawić harmonogram aktualizacji:

– Ustaw Powtarzalność na Codziennie, Tygodniowo (wybierz jeden lub więcej dni w tygodniu) lub Miesięcznie.
– Zdefiniuj Okres. Możesz zaplanować czas dla procesu aktualizacji, aby rozpocząć, gdy nowa aktualizacja jest dostępna.

Zaznacz pole wyboru 30 minutowy przestój ostrzegawczy przed aktualizacją, aby wyświetlić wiadomość ostrzegawczą dla wszystkich użytkowników na 30 minut przed rozpoczęciem aktualizacji.

W trakcie aktualizacji, użytkownicy mogą zostać wylogowani , oraz wyświetli się okno z powiadomieniem, informujące użytkowników o przeprowadzanej aktualizacji.

Gdy automatyczna aktualizacja się zakończy, wszyscy użytkownicy zostaną przekierowani do do strony logowania. Wyświetli się pop-up z nowymi funkcjami.

Jeśli posiadasz więcej urządzeń w swoim środowisku sieciowym, dzięki automatycznej aktualizacji wszystkie urządzenia zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/update-button-unavailable-in-gravityzone-(on-premises)-2236.html


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy