Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Jak zidentyfikować, który moduł GravityZone powoduje problem niezgodności

Awatar

Krzysztof B.

24 maja 2019

Bitdefernder GravityZone zapewnia pełną widoczność ogólnej postawy bezpieczeństwa organizacji, globalnych zagrożeń bezpieczeństwa i kontroli nad usługami bezpieczeństwa, które chronią wirtualne maszyny, lub fizyczne komputery stacjonarne, serwery, oraz urządzenia mobilne. Wszystkie rozwiązania Bitdefender Enterprise Security są zarządzane wewnątrz GravityZone przez pojedynczą konsolę, Control Center, która zapewnia kontrolę, raportowanie, oraz alarmowanie usług dla różnych ról w organizacji.

Ten artykuł opisuje kroki, które powinieneś podjąć, kiedy jest niezgodność na punkcie końcowym pomiędzy aplikacją pewnym, włączonym modułem GravityZone w agencie bezpieczeństwa Bitdefender. 

Problem

Czasami agent bezpieczeństwa może być niezgodny z różnymi aplikacjami działającymi na punkcie końcowym ze względu na niektóre moduły włączone z konsoli GravityZone. Ten przypadek z wyjątkiem sytuacji, w których wykrywanie False Positive zwraca komunikaty w interfejsie agenta Bitdefendera.

Rozwiązanie

Aby poprawnie zidentyfikować, który moduł powoduje ten problem, wykonaj następujące kroki:

1. W ustawieniach polityki w GravityZone, wyłącz jeden moduł na raz.

Przykład: Zaawansowana Kontrola Zagrożeń wyłączona w polityce

2. Sprawdź, czy problem powtarza się przy wyłączonym module.

Jeśli problem się więcej nie powtarza, włącz moduł w polityce, oraz skonfiguruj wykluczenie dla aplikacji w sekcji wyjątki dla zidentyfikowanego modułu.

Jeśli problem trwa, kontynuuj czynność i wyłącz następny moduł z polityki, dopóki nie znajdziesz tego, który jest odpowiedzialny za problem.

Jeśli problem nadal występuje, a wszystkie moduły są już wyłączone z polityki, odinstaluj jeden moduł na raz używając zadania Klienta Rekonfiguracji. Po więcej szczegółów zajrzyj do tego artykułu.

Po zidentyfikowaniu modułu skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Bitdefender Enterprise.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/how-to-identify-which-gravityzone-module-is-causing-an-incompatibility-issue-2280.html


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy