Dom i mała firma:
– Family Pack
– Total Security
– Internet Security
pomoc@bitdefender.pl

Koniec wsparcia dla Bezpiecznych plików, Sejfu plików, Optymalizatora rozruchu, Oczyszczania dysku & Dysku ratunkowego

Bitdefender ogłasza koniec wsparcia dla Bezpiecznych plików, Sejfu plików, Optymalizatora rozruchu, Oczyszczania dysku, Dysku ratunkowego & Widgeta

Bitdefender jest zaangażowany w dostarczanie naszym klientom innowacyjnych, skutecznych rozwiązań bezpieczeństwa. Wraz z rozwojem platform zmieniają się nasze produkty i technologie. W rezultacie Bitdefender stale się rozwija i kształtuje swój zestaw rozwiązań.

Wynikające z tego nowe rozwiązania i modyfikacje funkcji często prowadzą do konieczności wycofania starszych wersji oprogramowania, a także funkcji produktu.

Bitdefender ogłasza, że kilka funkcji produktów konsumenckich dla systemu Windows zostanie wycofanych w lipcu 2020 r. Następujące funkcje nie będą już częścią produktu: Bezpieczne pliki, Sejf Plików, Optymalizator rozruchu, Oczyszczanie dysku oraz Dysk Ratunkowy.

Co to oznacza dla obecnych klientów?

Klienci z subskrypcjami Bitdefender Total Security 2020, Bitdefender Internet Security 2020, Bitdefender Antivirus Plus 2020 i starszymi wersjami nadal będą mogli korzystać z tych funkcji tak długo, jak planują używać ich aktualnych wersji. Jednak te funkcje nie będą już oficjalnie obsługiwane po lipcu 2021 r.

Klienci, którzy zdecydują się zaktualizować swoje produkty po lipcu 2020 r., Nie będą już mieli tych funkcji dostępnych w interfejsie produktu.

Poniżej znajdziesz poradnik jak odzyskać pliki z sejfu plików:
https://bitdefender.pl/jak-odzyskac-zawartosc-sejfu-plikow/

guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wiewas
wiewas
2 października 2020 21:21

Nie rozumiem dlaczego Bitdefender rezygnuje z Sejfu plików. Była to bardzo przydatna opcja.