Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender ogłasza koniec wsparcia dla Bezpiecznych plików, Sejfu plików, Optymalizatora rozruchu, Oczyszczania dysku, Dysku ratunkowego & Widgeta

Bitdefender jest zaangażowany w dostarczanie naszym klientom innowacyjnych, skutecznych rozwiązań bezpieczeństwa. Wraz z rozwojem platform zmieniają się nasze produkty i technologie. W rezultacie Bitdefender stale się rozwija i kształtuje swój zestaw rozwiązań.

Wynikające z tego nowe rozwiązania i modyfikacje funkcji często prowadzą do konieczności wycofania starszych wersji oprogramowania, a także funkcji produktu.

Bitdefender ogłasza, że kilka funkcji produktów konsumenckich dla systemu Windows zostanie wycofanych w lipcu 2020 r. Następujące funkcje nie będą już częścią produktu: Bezpieczne pliki, Sejf Plików, Optymalizator rozruchu, Oczyszczanie dysku oraz Dysk Ratunkowy.

Co to oznacza dla obecnych klientów?

Klienci z subskrypcjami Bitdefender Total Security 2020, Bitdefender Internet Security 2020, Bitdefender Antivirus Plus 2020 i starszymi wersjami nadal będą mogli korzystać z tych funkcji tak długo, jak planują używać ich aktualnych wersji. Jednak te funkcje nie będą już oficjalnie obsługiwane po lipcu 2021 r.

Klienci, którzy zdecydują się zaktualizować swoje produkty po lipcu 2020 r., Nie będą już mieli tych funkcji dostępnych w interfejsie produktu.

Poniżej znajdziesz poradnik jak odzyskać pliki z sejfu plików:
https://bitdefender.pl/jak-odzyskac-zawartosc-sejfu-plikow/

Dane kontaktowe:

Sklep internetowy

sklep@bitdefender.pl

Pomoc techniczna

pomoc@bitdefender.pl

Marketing

promocje@marken.com.pl

Centrala

kontakt@marken.com.pl

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy