Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Poradniki

Jak szybko i bezboleśnie zmienić dostawcę zabezpieczeń na Bitdefender w 3 prostych krokach?

Piotr R

24 kwietnia 2024

Masz wiele urządzeń na różnych platformach, które wymagają ochrony, a Twój poprzedni dostawca zabezpieczeń nie zapewnia Ci odpowiedniego poziomu cyberbezpieczeństwa? Czy zastanawiasz się, nad migracją na inne rozwiązanie, ale boisz się, że proces ten będzie długi i żmudny? Jeśli tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, ponieważ przedstawimy w nim, w jaki sposób bezboleśnie zmienić dostawcę zabezpieczeń na Bitdefender.

Informatyk zmienia antywirus na Bitdefender
Jeśli zastanawiasz się nad przejściem na Bitdefender, jedną z wiodących marek w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, czeka Cię miła niespodzianka. Proces przejścia jest nie tylko płynny, ale także niezwykle łatwy dla użytkownika, nawet dla osób nieposiadających rozległej wiedzy technicznej.

W jaki sposób zacząć migrację na Bitdefender?

Najpierw poświęć chwilę, aby zrozumieć, co Bitdefender ma do zaoferowania. Nasze rozwiązania mogą różnić się od rozwiązań, do których przywykłeś u poprzedniego dostawcy, więc nie spiesz się, aby dowiedzieć się, co zawiera każdy pakiet.

Na początek rozważ trzy poniższe kroki:

1. Wybierz swoje rozwiązanie lub pakiet Bitdefender, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

2. Zainstaluj Bitdefender. Niezależnie od tego, czy wolisz instalację ręczną, czy automatyczną, przyjazny interfejs użytkownika Bitdefender z łatwością przeprowadzi Cię przez ten proces.

3. Ciesz się solidną ochroną i wsparciem naszego działu technicznego. Po zainstalowaniu zaawansowane funkcje bezpieczeństwa Bitdefender działają za kulisami, zapewniając solidną ochronę bez przytłaczania Cię technicznym żargonem lub skomplikowanymi ustawieniami. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, masz do dyspozycji kilka kanałów, dzięki którym możesz uzyskać wsparcie od ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Krok 1: Wybierz rozwiązanie lub odpowiedni pakiet

Bitdefender oferuje różne rozwiązania bezpieczeństwa, od podstawowej ochrony antywirusowej po kompleksowe pakiety typu „wszystko w jednym”.

Czy powinieneś zacząć od Bitdefender Total Security i dodać więcej rozwiązań, takich jak Bitdefender VPN i Menedżer haseł, gdy pojawią się nowe zagrożenia i potrzeby? A może lepiej byłoby zacząć od początku z Bitdefender Premium Security, kompleksowym megapakietem, który ochroni wszystkie Twoje urządzenia przed kradzieżą tożsamości, naruszeniami prywatności i zagrożeniami finansowymi?

Rozwiązanie typu „wszystko w jednym”

Cechy charakterystyczne:

 • Wygoda – wszystko jest zorganizowane w jednym panelu, co ułatwia zarządzanie i użytkowanie.
 • Opłacalność — oszczędzasz, kupując wiele rozwiązań w jednym pakiecie.
 • Funkcje dodatkowe — te pakiety często zawierają dodatkowe funkcje, których mogłeś nie brać pod uwagę, ale z których możesz skorzystać.
 • Kompleksowa ochrona – Korzystasz z wiedzy i innowacji Bitdefender na wielu poziomach.
 • Jednostkowy koszt początkowy — pełną cenę za pakiet płacisz od razu z góry i nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami.

Pojedyncze dokupowanie modułów

Alternatywnie możesz wybrać bardziej stopniowe podejście i dodawać rozwiązania pojedynczo w miarę pojawiania się potrzeb. Oto co powinieneś wziąć pod uwagę.

Cechy charakterystyczne:

 • Elastyczność – możesz wybrać konkretne rozwiązania w oparciu o swoje najpilniejsze potrzeby, takie jak VPN w podróży lub ochrona tożsamości cyfrowej po naruszeniu danych.
 • Oszczędności – możesz skorzystać z wyprzedaży i promocji, czekając na najlepszą cenę zakupu każdego rozwiązania.
 • Potencjalne luki w zabezpieczeniach — dopóki nie kupisz wszystkich niezbędnych rozwiązań, Twoje urządzenia, prywatność i tożsamość cyfrowa mogą być zagrożone.
 • Wyższy koszt całkowity — kupowanie rozwiązań osobno może na dłuższą metę okazać się droższe.
 • Nadmiarowe funkcje — jeśli dana funkcja jest zawarta w różnych pakietach produktów, może się okazać, że zapłacisz za nią dwukrotnie.
 • Zarządzanie subskrypcjami — musisz śledzić wiele subskrypcji i dat odnowień.

Poświęć trochę czasu na ocenę swojej obecnej sytuacji, rozważ przyszłe wymagania i wybierz opcję, która najlepiej pasuje do Twojego cyfrowego życia.

Krok 2: Aktywuj swoją subskrypcję

Aktywacja nowej subskrypcji Bitdefender jest prosta, w zasadzie musisz tylko stworzyć konto Bitdefender Central i wpisać tam klucz, który otrzymasz od nas w wiadomości e-mail. Więcej informacji na temat procesu instalacji znajdziesz tutaj.

Krok 3: Korzystaj z najwyższej ochrony, bogatej bazy wiedzy i wsparcia ekspertów do spraw cyberbezpieczeństwa

Po aktywowaniu subskrypcji Bitdefender jesteś teraz częścią społeczności klientów Bitdefender, dzięki temu możesz w każdej chwili zwrócić się do nas z frapującym Cię pytaniem lub potencjalnie zagrażającym Ci cyberincydentem.

Nasza baza wiedzy to miejsce, do którego możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat konkretnego rozwiązania. Niezależnie od tego, czy chcesz zrozumieć, jak działa konkretna funkcja, rozwiązać problem, czy dowiedzieć się, jak chronić i uchronić swoje urządzenie, strona Centrum pomocy technicznej Ci to umożliwi. Znajdziesz jasne instrukcje, webinaria, filmy instruktażowe i szczegółowe przewodniki, które są łatwe w obsłudze.

Nasze blogi to regularnie aktualizowane centrum najnowszych informacji z branży cyberbezpieczeństwa. Znajdziesz tu poradniki dotyczące codziennych zagrożeń czyhających na Ciebie w sieci, najnowsze trendy phishingowe, badania laboratoryjne i wiadomości branżowe z całego świata.

Przełączając się na Bitdefender, możesz czuć się bezpiecznie dzięki najwyższej klasy ochronie, wspierającej społeczności i obfitym zasobom na wyciągnięcie ręki.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy