Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Jak wdrożyć Endpoint Security dla Mac na komputerze z Bitdefender Antivirus na Mac 5.X

Awatar

Krzysztof B.

23 maja 2019

W tym artykule wyjaśniono w jaki sposób można wdrożyć produkt biznesowy Endpoint Security dla Mac na komputerze, który już korzysta produktu konsumencki Bitdefender Antivirus na Mac 5.x.

Jeśli zdecydujesz się zastąpić Bitdefender Antivirus dla Mac 5.X Endpoint Security dla Mac, musisz pamiętać, że możesz zainstalować ten drugi dopiero po ręcznym usunięciu produktu konsumenckiego.

Dzieje się tak dlatego, że Bitdefender Antivirus dla Mac 5.X ma moduł ochrony przed naruszeniem integralności, komponent, który odmawia jakichkolwiek działań zewnętrznych na integralność produktu, uniemożliwiając proces deinstalacji poprzez ciche wdrożenie lub ręczną instalację.

W związku z tym, aby wdrożyć Endpoint Security dla Mac na komputerze z Bitdefender Antivirus na Mac 5.X, wykonaj następujące kroki:

1. Usuń ręcznie Bitdefender Antivirus for Mac za pomocą Deinstalatora Bitdefender. Aby proces przebiegał gładko, zapoznaj się z procedurą opisaną w tym artykule KB. .

Czasami standardowy Deinstalator Bitdefender może się nie zadziałać lub nie istnieć w swojej lokalizacji. W takiej sytuacji musisz użyć Narzędzia dyskowego. Obejrzyj film , a następnie postępuj zgodnie z procedurą opisaną w tym artykule KB.

2. Uruchom ponownie swojego Maca.

3. Wdroż Endpoint Security dla Mac jak zwykle, podążając według instrukcji opisanych w Przewodniku Instalacyjnym GravityZone.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/how-to-deploy-endpoint-security-for-mac-on-a-machine-with-bitdefender-antivirus-for-mac-5-x-1966.html


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy