Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
ZBIÓR PRZYDATNEJ WIEDZY

STUDIUM PRZYPADKU

SambaSafety zapewnia najwyższą ochronę danych i bezpieczeństwo kierowców

Firma opracowująca oprogramowanie do zarządzania ryzykiem dla kierowców unifikuje obraz zagrożeń i zmniejsza wymagania dotyczące pamięci RAM o 75 procent.

Bitdefender MDR chroni Archidiecezję przed cyberprzestępcami

Więcej czasu na strategiczne projekty, odciążenie bezpieczeństwa i poprawiona ogólna zgodność aktualizacji.

Starport: modernizacja systemów
cyberbezpieczeństwa napędza wzrost

Dostawca usług zarządzanych (MSP) reaguje o 20 procent szybciej
na incydenty związane z bezpieczeństwem i oddelegowuje personel
do realizacji złożonych zadań.

Seattle Theatre Group zbiera świetne
recenzje za bezpieczną sieć

Grupa teatralna chroni infrastrukturę przed cyberatakami pochodzącymi
z Rosji, eliminuje ryzyko wystąpienia awarii sieci i zabezpiecza
punkty końcowe przed oprogramowaniem malware.

Yamaha Motor Europe pod wrażeniem szybkości Bitdefender NTSA

Japoński producent posiada w Europie 15 oddziałów, w tym dwie fabryki i pięć
dużych magazynów. Centrum regionu mieści się w Holandii, tam też znajduje się
kluczowa infrastruktura IT.

Zaawansowane rozwiązania cyberbezpieczeństwa
poprawiają wydajność i rentowność W&W Informatik

Niemiecki dostawca usług finansowych poprawia wydajność zwirtualizowanych
serwerów, zwiększa ROI infrastruktury i wprowadza niezawodną ochronę przed
zaawansowanymi zagrożeniami.

Pure technology group zapewnia
efektywną ochronę punktów końcowych.

MSP blokuje wirusy kryptograficzne, szyfruje laptopy i eliminuje
do minimum czas potrzebny na usunięcie usterek

Northstar podnosi jakość usług IT dzięki
cyberbezpieczeństwu

Dostawca usług zarządzanych odnotowuje 100% sukcesu
w blokowaniu infekcji, redukuje koszty administracyjne i zmniejsza
obciążenie zasobów systemowych.

SeSa poprawia stan bezpieczeństwa
dzięki zaawansowanemu
cyberbezpieczeństwu

W SeSa, jednym z największych włoskich dostawców rozwiązań i usług IT, dwa razy w ciągu miesiącadoszło do ataków typu ransomware. Ponieważ poprzednie rozwiązanie bezpieczeństwa SeSa nie wykrywało takich ataków, dział IT musiał przeznaczyć znaczne zasoby, aby ręcznie usunąć oprogramowanie ransomware, wyleczyć systemy i odzyskać dane. Ponadto dział IT stwierdził, że poprzednie rozwiązanie bezpieczeństwa było złożone i trudne w użyciu. Użytkownicy SeSa zgłaszali także niską wydajność swoich stacji roboczych podczas aktualizacji.

Poprawa cyberbezpieczeństwa inżynierów
Greenman-Pedersen

W Greenman-Pedersen, jednej z wiodących firm projektowych w Stanach Zjednoczonych, większość działań dzieje się w terenie. To tam inżynierowie, naukowcy i inni pracownicy projektują i budują mosty, autostrady, pola golfowe, zrównoważone i dostępne dla pieszych centra miejskie i wiele innych. Organizacja, która często prowadzi prace w terenie, może stanowić wyzwanie dla cyberbezpieczeństwa. Na przykład znaczna część personelu pracuje zdalnie, co utrudnia załatanie i utrzymanie bezpieczeństwa. Przejście z oprogramowania McAfee do ochrony punktów końcowych do Bitdefender GravityZone Elite zapewniło GPI lepszą ochronę i usprawnione zarządzanie bezpieczeństwem.

Bitdefender to elastyczność, wiodąca pozycja i znacząca przewaga na rynku xSP

Jednym z głównych wyzwań dla dostawców usług jest nie tylko zapewnienie najwyższej klasy ochrony i obsługi klientów, ale także centralizacja zarządzania rozwiązaniami klientów.

Ideal Integrations poszukiwał rozwiązania zabezpieczającego, które byłoby w stanie jednocześnie chronić i centralizować bezpieczeństwo – ale przede wszystkim zapewniać firmie przewagę konkurencyjną.

Duński urząd miejski wybiera Bitdefender. Zadecydowały łatwa obsługa, prostota i niezawodność

Podobnie jak większość samorządów miejskich, Herning Kommune odpowiada za bezpieczne 
i konsekwentne świadczenie usług swoim obywatelom. Gmina korzysta z vCloud Director jako platformy obsługującej siłę roboczą liczącą ponad 9000 pracowników.

Mikael Korsgaard Jensen, Server Manager, szukał dostawcy zabezpieczeń, który działałby skutecznie i nie utrudniał wydajności użytkowników. Bardzo ważne były również elastyczność
i szybkość reakcji.

Citizens Savings and Loan poprawia swoją wydajność z Bitdefender

Citizens Savings and Loan w Kansas obsługuje około 10 000 klientów w całym stanie, głównie personel wojskowy i ich rodziny, a także wiele organów ścigania i pracowników miejscowej fabryki.

W 2009 r. Citizens Savings and Loan przeszedł na platformę wirtualizacji VMware, aby przyciąć koszty i skonsolidować usługi.

Udoskonalona ochrona i lepsze zabezpieczenia hostingu od Bitdefender

Dostawca usług zarządzanych, Webhosting.net, zapewnia podstawowe usługi dla wielu firm
na południu USA.
Jako klient VMware, Dyrektor Operacyjny, Jose Uribe szukał sprawdzonej technologii zabezpieczeń, która wspierałaby i ulepszała ofertę klientów Webhosting.net, szczególnie dla komputerów typu desktop jako usługa (DaaS).
Firma wymagała w pełni chronionego środowiska wirtualizacji o najmniejszych rozmiarach
i najniższym wpływie na wydajność.

Mentor Graphics wybiera Bitdefender GravityZone
do ochrony swojego środowiska wirtualnego

Zespół Mentor Graphics dokładnie przebadał rozwiązania zintegrowane z VMware vShield Endpoint ™ w celu rozwiązania problemów związanych z wydajnością. Doprowadziło ich
to do dokonania oceny Security for Virtualized Environments, części Bitdefender GravityZone.
Z dziesiątkami tysięcy wirtualnych maszyn w 80 lokalizacjach, kluczowe znaczenie miało wykorzystanie istniejących danych tagujących VMware do automatycznego przypisywania polityki AV z pojedynczej konsoli.

Holenderski Uniwersytet uzyskuje doskonałe wyniki w zakresie cyberbezpieczeństwa 

Aktualizowanie rozwiązania bezpieczeństwa w całej organizacji powinno być łatwe. Ochrona przed nieustannie zmieniającymi się cyberzagrożeniami stanowi jednak większe wyzwanie.
W przypadku Uniwersytetu Nauk Stosowanych HAN, który korzystał z rozwiązania McAfee, ochrona przed zaawansowanymi atakami oraz zarządzanie zabezpieczeniami i wydajnością sprawiała dużo kłopotów. McAfee nie wykrywał wszystkich zagrożeń, a podczas aktualizacji tysiące stacji roboczych i serwerów były często wyłączane lub aktualizacje zupełnie nie działały, powodując brak wymaganego poziomu ochrony. Ponieważ McAfee pobierał i stosował aktualizacje oraz przeprowadzał skanowanie antywirusowe, wydajność stacji roboczych
i serwerów stawała się niska i często powodowała wielogodzinne przestoje w działaniu pracowników, wykładowców i studentów.

Firma ubezpieczeniowa wzmacnia ochronę przed cyberatakami 

Jeden z największych dostawców ubezpieczeń medycznych w USA korzystał z Microsoft System Center Endpoint Protection (SCEP) i Trend Micro Deep Security. W miarę jak wektory ataków stawały się coraz bardziej wyrafinowane, oprogramowanie ransomware i inne zagrożenia zaczęły omijać rozwiązania bezpieczeństwa. Jeden z ataków na 13 godzin uniemożliwił dostęp do plików 80% pracownikom. Aby rozwiązać rosnące obawy związane
z bezpieczeństwem, zespół IT przetestował Cylance, Trend Micro OfficeScan i Bitdefender GravityZone.

Bitdefender zabezpiecza podstawowe usługi socjalne oraz prywatność poufnych danych klientów

Ta wielokrotnie nagradzana organizacja non-profit zapewnia dzieciom, dorosłym i rodzinom zasoby, które pomagają im walczyć z przeciwnościami losu. Działająca w Nowym Jorku organizacja zapewnia nieletnim sprawiedliwość społeczną, opiekę nad dziećmi, edukację wczesnoszkolną i specjalną oraz usługi zdrowotne. Organizacja była zaniepokojona, że jej poprzednie oprogramowanie zabezpieczające punkty końcowe, dostarczane przez firmę Symantec, nie zapewnia odpowiedniej ochrony przed oprogramowaniem ransomware. Naruszenie danych mogłoby spowodować wyciek poufnych informacji i przerwać ciągłość
w zapewnianiu klientom podstawowych usług.

Bitdefender zatrzymuje ataki, upraszcza zarządzanie bezpieczeństwem globalnym i poprawia wydajność infrastruktury 

Ten globalny dostawca rozwiązań pozycjonowania, modelowania, łączności i analiz danych,
z biurami w 35 krajach, wspiera klientów w rolnictwie, budownictwie, mapowaniu i transporcie geoprzestrzennym oraz logistyce. Jako firma globalna wykorzystywał oddzielne instalacje rozwiązań Sophos dla obu Ameryk, regionu Azji i Pacyfiku oraz Europy. Wyzwania polegały
na tym, że zarządzanie bezpieczeństwem nie było scentralizowane, polityki nie zawsze były spójne, a raportowanie i analityka bezpieczeństwa nie były łatwo udostępniane. Gdy firma
IT chciała skonsolidować instalacje Sophos, odkryła, że rozwiązanie nie ma możliwości centralnego zarządzania odległymi środowiskami globalnymi. Skanowanie natomiast spowalniało działanie stacji roboczych. W odpowiedzi IT przeanalizowało i przetestowało Symantec, Bitdefender, a także nowsze rozwiązanie Sophos. Wybrano Bitdefender GravityZone.

Władze samorządowe w Barnsley uszczelniają zabezpieczenia 

W każdy piątek w Radzie Miasta Barnsley przeprowadzano cotygodniowe skany komputerów
i laptopów pracowników. Spowolniało to maszyny do tego stopnia, że wydajność spadała niemal do zera. Co gorsza, ataki ransomware omijały zabezpieczenia i szyfrowały pliki. Naprawa systemów podlegających usterce i przywrócenie danych zajmowało IT mnóstwo czasu i paraliżowało pracę kilkuset użytkowników. Szukając lepszego rozwiązania, dział
IT Rady Barnsley poddał ocenie Bitdefender, Trend Micro, Cylance, Microsoft i Sophos. Zwyciężył Bitdefender GravityZone.

Les Jardins de Gaïa stawia na zaawansowaną ochronę

Kilka lat temu, Denis Muckensturm, kierownik działu IT w Les Jardins de Gaïa, wybrał się
na wakacje, których nie zapomni do końca życia. Będąc 1000 kilometrów od domu, odebrał telefon od pracownika, który zgłosił, że pliki na kilku komputerach zniknęły lub zostały zaszyfrowane. Po tym doświadczeniu Muckensturm zdecydował się na zastąpienie rozwiązania bezpieczeństwa Trend Micro rozwiązaniem Bitdefender.

BLDD i zaawansowana ochrona centrum danych

BLDD Architects, Inc., założone w 1929 roku, to renomowany projekt architektoniczno-konstrukcyjny, planowanie przestrzenne, aranżacja wnętrz, modelowanie informacji o budynku oraz firma zajmująca się projektowaniem graficznym. Kiedy Dan Reynolds dołączył do BLDD Architects, Inc., był podekscytowany zwiększeniem wydajności i sprawności IT dzięki technologiom centrów przetwarzania danych definiowanych programowo. Niestety napotkał przeszkody. Okazało się, że rozwiązanie, z którego korzystało BLDD nie było zoptymalizowane pod kątem środowisk zwirtualizowanych. Wtedy odkrył Bitdefender GravityZone Enterprise Security.

Duża amerykańska sieć gabinetów dentystycznych znajduje sposób na zachowanie równowagi między szybkim dostępem
do danych a ich skuteczną ochroną.

Współczesna stomatologia to nie tylko skuteczne leczenie. Dynamicznie rozwijająca się firma dentystyczna, mająca swoje gabinety w 10 amerykańskich stanach, staje przed nowym wyzwaniem – szybkim i skutecznym zarządzaniem dostępnością danych, prywatnością oraz zapewnieniem im odpowiedniej ochrony. Kevin Schokory, Dyrektor działu IT w Great Expressions Dental Centers, opowiada, w jaki sposób najlepiej zrównoważyć wymagania dotyczące zgodności i dostępności danych dzięki nowoczesnej infrastrukturze IT.

Advanced Cabling Systems stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Advanced Cabling Systems zapewnia klientom nadzór wideo, zabezpieczenia i alarmy przeciwpożarowe, a także usługi audiowizualne, kontroli dostępu i integracji sieci. Firma posiadająca siedziby w Arkansas, Oklahomie i Missouri obsługuje 3 144 klientów w 24 stanach. Jedna z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się integracją technologii zabezpieczeń budynków w amerykańskim, zaawansowanym systemie okablowania od lat unikała ataków ransomware. Biorąc pod uwagę niedociągnięcia ich ówczesnego rozwiązania bezpieczeństwa – Trend Micro, zespół IT wiedział, że szczęście nie będzie trwało wiecznie.

Creditsafe dba o swoich klientów zwiększając wydajność swoich zabezpieczeń

Firmy chcą weryfikować wydolność finansową swoich potencjalnych klientów. Oferując najbardziej predykcyjne algorytmy oceny branży, Creditsafe pomaga firmom podejmować rozsądne, świadome decyzje dotyczące współpracy z innymi firmami. Creditsafe musi zapewnić ochronę swoich informacji przed cyberatakami, zachowując przy tym najwyższą wydajność systemu i wysoką gęstość wirtualizacji. Wcześniejsze rozwiązanie zabezpieczające firmy zapewniało IT ograniczoną widoczność i zgłaszanie przypadków epidemii. Skanowanie serwerów i laptopów również spowalniało działanie systemu i zmniejszało produktywność użytkowników. 

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy