0


Nagrody AV-TEST rozdane - Bitdefender zdobywa dwie prestiżowe nagrody


1 lutego 2017 Instytut AV-Test rozdał nagrody dla najlepszych programów antywirusowych ostatnich dwunastu miesięcy. Co roku nagrody przyznawane są programom, przetestowanym pod względem: ochrony, wydajności i użyteczności.     

                                                            

AV-Test to jedna z najbardziej uznawanych na całym świecie instytucji, które przeprowadzają testy antywirusów kolejnych wersji Windowsa, MacOS oraz Androida. Ich wyniki dostarczają kompletnych informacji o najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązaniach funkcjonujących na rynku.


W najnowszym rozdaniu nagrodzono kilkanaście produktów, w tym również rozwiązania antywirusowe proponowane przez Bitdefender. Programowi przyznano nagrody w dwóch kategoriach, tak jak w ubiegłym roku. Bitdefender Endpoint Security otrzymał statuetkę za najlepszą wydajność w kategorii Programy dla Firm, natomiast Bitdefender Mobile Security został odznaczony jako najlepszy produkt w kategorii Programy na system Android.


Program Bitdefender Mobile Security oferuje wiele przydatnych funkcji bezpieczeństwa. Wraz z jego zainstalowaniem użytkownicy otrzymują użyteczną funkcje: mechanizm bezpieczeństwa w przypadku, gdy urządzenie zostanie zgubione lub skradzione. W czasie testów AV Bitdefender nie wykazał żadnych fałszywych alarmów, w czasie rzeczywistym wykrywał najnowsze szkodliwe oprogramowania, a także nie zużywał nadmiernie baterii urządzenia, co zaowocowało przyznaniem mu najwyższej możliwej oceny i pokonaniem konkurencji.Drugim nagrodzonym produktem marki Bitdefender jest oprogramowanie przeznaczone dla firm, czyli Bitdefender Endpoint Security. Program wykazał, że w codziennym użytkowaniu nie spowalnia działania komputera i nie trzeba wybierać między dobrą ochroną, a prędkością. Dzięki temu osiągnął znakomite rezultaty i najwyższe noty w testach wydajności i funkcjonalności


Programy, którym przyznawane są statuetki osiągają świetne wyniki w testach laboratoryjnych przeprowadzanych przez ekspertów AV-Test, udowadniając swoją skuteczność i niezawodność. Wybierając oprogramowanie antywirusowe dla gospodarstwa domowego lub firmy warto zapoznać się z wynikami badań udostępnionymi na oficjalnej stronie AV-Test.


Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.
Skontaktuj się z nami.

Zapoznaj się z technologią antywirusa Bitdefender.


    
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.