BitDefender Network Traffic Security Analytics jest nowym rozwiązaniem dla zwiększenie bezpieczeństwa w firmie

Bitdefender Network Traffic Security Analytics analizuje zagrożenia w chmurze, wykorzystuje uczenie maszynowe i analitykę zachowań stosowane do ruchu sieciowego w celu wczesnego wykrywania zaawansowanych ataków i umożliwienia skutecznego polowania na zagrożenia.

To nowe rozwiązanie, które dokładnie wykrywa naruszenia i zapewnia wgląd w zaawansowane ataki analizując ruch w sieci. Umożliwia szybkie wykrywanie i zwalczanie wyrafinowanych zagrożeń poprzez uzupełnienie istniejącej architektury zabezpieczeń (sieci i punktu końcowego) dzięki wyspecjalizowanej obronie opartej na sieci. – mówi  Mariusz Politowicz, inżynier techniczny Bitdefender z firmy Marken Systemy Antywirusowe  

Nowe narzędzie wykorzystuje AI (sztuczna inteligencja), ML (uczenie maszynowe) i heurystyki do analizowania meta-danych sieci w czasie rzeczywistym oraz do dokładnego ujawnienia zagrożeń i podejrzanych wzorców ruchu.  

Dzięki elastycznym opcjom wdrażania, Bitdefender Network Traffic Security Analytics jest rozwiązaniem typu plug-and-play, poza pasmowym, koncentrującym się na ruchu wychodzącym i umożliwiającym analizę przez dłuższy czas w celu dokładnego wykrywania najbardziej zaawansowanego złośliwego oprogramowania i APT (Advanced Persistent Threat) o wysokiej dokładności.    

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments